Kurumsal

 

Geçmişin tecrübesi ile günün teknolojik imkanlarının birleştirilerek, Çanakkale ilimizin Bayramiç ilçesinin adını taşıyan firmamız Bayramiç Birlik SEY. VE TUR. İŞLT. TİC. LTD. ŞTİ. 26/11/1993 Yılında Hamza ÖZER Tarafından kurulmuştur.

Deneyimli, profesyonel hizmet sektöründe uzmanlaşmış kadrolarımız, kaptan şoförlerimiz, hizmet görevlilerimiz, yazıhane gişe sorumlularımız, konaklama noktalarındaki hizmet ortaklarımız sizin rahatlığınız ve güvenli yolculuklarınız için çalışmaktadırlar.18 yıl önce çıktığımız bu yolda dürüst, kaliteli ve huzur veren bir hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. İdeal ve hedeflerimiz için çalışıp Bayramiç Birlik SEY. VE TUR. İŞLT. TİC. LTD. ŞTİ. olarak özel seçilmiş, eğitimli ve daima güler yüzlü olan kendini hizmet vermeye adamış tüm çalışanlarımız ile birlikte bu güne kadar bizi tercih etmiş olan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç bilirim.

Bize göstermiş olduğunuz bu güveni her zaman en üst seviyede tutarak sizleri geleceğe güvenle taşımaya devam edebilmek için özveri ile çalışmayı sürdüreceğimizi şirketim adına temin eder, bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Sağlıklı, huzurlu ve güven dolu bir yaşam dilerim.

Saygılarımla;
YÖNETİM KURULU
BAŞKANI
HAMZA ÖZER

 

Bayramiç Seyahat
Sitenin tüm hakları Bayramiç Birlik SEY. VE TUR. İŞLT. TİC. LTD. ŞTİ.'e aittir. Sitede yayınlanan tüm yazılar, döküman ve içeriğin her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Anasayfa | Online Bilet | Kurumsal | Seferlerimiz | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim